Kiskacsa 3D nyomtatott lábbal A beteg kiskacsa élete gyökeresen megváltozott, köszönhetően a 3D nyomtatásnak.
A napenergiáé lehet a jövő A napenergia 2050-re a világ energiatermelésének elsődleges forrásává válhat, köszönhetően a berendezések gyorsan csökkenő ...
Minirobotrajt építettek Parancsra alakzatot öltő minirobotrajt építettek amerikai tudósok. A robotok együttműködnek egymással a cél érdekében.
Energiaszivacs A MIT által kifejlesztett egyszerű szivacs biztosíthatja a fejlődő országok energiapiacának költséghatékony jövőjét?
Interjú Fáy Zsolttal Fáy Zsolttal, a MagNet Magyar Közösségi Bank alapító tulajdonosával, igazgatósági elnökével beszélgettünk.
Kiosztották az InnoMax Díjakat Jeltolmács szolgáltatástól az okostelefonos testbeszédértelmező programon át a tehénpásztor GPS-ig.
Időjárás módosítás mesterségesen Az emberiség régóta szeretné irányítani a természetet. Ide tartozik az időjárás mesterséges befolyásolása is.
Drónokkal a környezetszennyezés ellen Kínában hazai fejlesztésű, vegyi anyagokat szállító drónokat is bevetnek a jövőben a levegőszennyezés ellen.
Nyomon követhetjük az erdőírtásokat A Global Forest Watch (Globális Erdőfigyelő) az erdőirtásokról és a futótüzekről ad valósidejű információt.
Épül a világ legnagyobb naperőműve Épül a világ legnagyobb, közel 500 000 MWh éves termelésű olvadt só kollektoros naperőműve.